Zadzwoń

15 841 49 05

Napisz do nas

primbudspzoo@pro.onet.pl

O nas

Nasza firma

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno Monterskich Budownictwa „PRIMBUD” sp. z o.o., powstało w 1993 roku.
Na początku swojej działalności przedsiębiorstwo zajmowało się wyłącznie robotami o profilu inżynieryjno - budowlanym tj.
- oczyszczalnie ścieków,
- stacje wodociągowe,
- kanalizacje sanitarne i deszczowe,
- sieci wodociągowe,
- inne budowle inżynieryjne i budowlane.

W kolejnych latach sukcesywnie rozszerzano profile swojej działalności w zakresie:

- robót budowlanych,
- robót żelbetowych,
- robót brukarskich,
- robót instalacji sanitarnych,
- produkcji wyrobów betonowych i ich sprzedaży.

W roku 2004 założono hurtownię materiałów sieci zewnętrznych i wewnętrznych wodno – kanalizacyjnych. Powstała hurtownia miała na celu nie tylko rozszerzenie profilu działalności przedsiębiorstwa, ale również podwyższenia jego mobilności w zakresie sieci i instalacji sanitarnych.
W początkowej fazie działalności, przedsiębiorstwo nie posiadało żadnego parku sprzętowo - transportowego. W miarę upływu lat z każdym rokiem park sprzętowo – transportowy powiększał się. Wypracowane zyski przeznaczano na zakup sprzętu i transportu, jednocześnie priorytetem było wyposażenie pracowników we wszystkie możliwe elektronarzędzia w celu usprawnienia pracy.
Przedsiębiorstwo z 25 – letnim doświadczeniem posiada wykfalifikowaną kadrę Inżynieryjno – techniczną, co umożliwia podejmowanie trudnych wyzwań w realizacjach inwestycyjnych. Większość kadry stanowią pracownicy związani z przedsiębiorstwem od początku jego istnienia.
Zrealizowaliśmy 750 różnego rodzaju inwestycji.
Jesteśmy odpowiedzialni – w sposób szczególny dbamy o wywiązywanie się z wszelkich podjętych zobowiązań pod względem jakości robot jak również terminowego wywiązania się z powziętych zobowiązań.
Wykorzystujemy innowacje – dbamy szczególnie o to, aby każdy realizowany projekt był wykonany w zgodzie z najwyższymi standardami jakości przy wykorzystaniu dostępnych innowacji z obszaru technologii.
Dbamy o bezpieczeństwo – naszym największym atutem są pracownicy, dlatego tak ważne jest dla nas ich bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy, a także stabilność finansowa i zatrudnienia.
Dbamy o swój wizerunek – naszym celem jest kreowanie jak najlepszego wizerunku przedsiębiorstwa. W każdym roku poddajemy się certyfikacji w programach Wiarygodnej Firmy oraz Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej.

primbud1.jpg

Produkcja, usługi i inwestycje

2014

2015

2016

2017

NIP: 8651000778
REGON: 830179574
KRS: 0000148874
Kapitał Zakładowy 84 000 zł

Nasz adres

Adres:

37-400 Nisko, ul. Nowa 30 J

e-mail:

primbudspzoo@pro.onet.pl

Telefon:

15 841 49 05

© 2018 Primbud sp. z o.o. All Rights Reserved. Designed By Studio Nexim

Search